Rezidence Staříč

Obec Staříč

Nachází se 10 minut jízdy autem od center Frýdku-Místku a pouze 3 minuty od sjezdu z dálnice D56, která Frýdek-Místek spojuje s Ostravou. Centrum krajského města Ostrava je pak ve vzdálenosti 15ti minut.

Městská obytná zástavba je tvořena převážně rodinnými domy a nabízí rozsáhlou občanskou vybavenost včetně mateřské a základní školy prvního stupně, k dispozici je lékař, obchod, pošta ad.

Popis projektu

Rezidence Staříč je tvořena třemi samostatnými rodinnými domy s rozlohou pozemku 1.800 m2. RD 1 je kompletní rekonstrukce původního rodinného domu s plánovaným dokončením jaro/léto 2024. RD 2 a RD 3 jsou novostavby s předpokládaným započetí stavby v druhé polovině roku 2024.

Všechny domy jsou v energetické třídě B – úsporná, zděné, nad krokevní izolace, vybaveny vzduchotechnikou, klimatizační jednotkou, podlahovým vytápěním a venkovními žaluziemi. Zabudování přípravy pro volitelná příslušenství (chytrý dům, kamerový a zabezpečovací systém ad.) Jsou napojeny na inženýrské sítě – tj. veřejný vodovod, plyn, elektřina a v obci je dokončena i výstavba splaškové kanalizace.

RD 1 Rekonstrukce

RD 1 je kompletně zrekonstruovaný dům o celková užitné ploše 240 m2 ve dvou nadzemních podlažích o dispozici 4+kk. První je tvořeno vstupní chodbou, kuchyní s jídelnou a obývacím pokojem se vstupem na terasu, koupelnou, toaletou a technickou místností. Na druhém podlaží se nachází hlavní ložnice, dva pokoje a koupelna. Dům disponuje také zastřešeným stáním pro automobil a je plně podsklepen.

RD 2+3 Novostavba

RD 2 a RD 3 jsou identické novostavby s dispozicí 4+kk, dvěma koupelnami s toaletou, garáží a terasou. Užitná plocha RD je 160 m2 a nabízí možnost variabilního uspořádání hlavního obytného prostoru.

Potřebujete poradit?​

Nampište nám.

Jen se ptejte. Jsme tady, abychom vám odpověděli a detailně probrali vaše dotazy.